Warsztaty Terapii 

Zajęciowej

Fundacja im. Brata Alberta

Warsztat Terapii Zajęciowej
w Chrzanowie                 "Być dobrym jak chleb..."


Aktualności

08.12.2010 - SPOTKANIE WIGILIJNE
 

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To niezwykły czas radości, modlitwy, pachnącej choinki i wigilijnych potraw, czas kiedy ludzie stają się sobie bliscy i życzliwi. Podobno Święta to także czas zmian, cudów i nadziei.

Warsztat Terapii Zajęciowej w Chrzanowie na to wyjątkowe spotkanie wigilijne zaprosił podopiecznych wraz z rodzicami, zaszczycili nas swoją obecnością między innymi: prezesa Fundacji im. Brata Alberta Księdza Tadeusz Isakowicz –Zaleski, wicestarosta powiatu chrzanowskiego Maria Siuda, burmistrza miasta Chrzanowa Ryszard Kosowski, proboszcza parafii św. Mikołaja księdza Roman Sławeński, przewodniczący Rady Miasta Chrzanów Krzysztof Zubik, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie Zbigniew Kozub i wiele innych osób bliskich sercu Fundacji.

Coroczna wigilia rozpoczęła się od modlitwy, składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Podopieczni WTZ z Chrzanowa przedstawili piękne jasełka i kolędowali razem z zaproszonymi gośćmi.Po występie podopieczni wraz z gośćmi zasiedli do wigilijnego stołu, nakrytego białym obrusem, na którym znajdowały się tradycyjne potrawy wigilijne, barszcz czerwony z uszkami, ryba, makaron z kapustą i grzybkami, chałka, a na deser słodkości przygotowane przez rodziców podopiecznych.
<<< Powrót