Warsztaty Terapii 

Zajęciowej

Fundacja im. Brata Alberta

Warsztat Terapii Zajęciowej
w Chrzanowie                 "Być dobrym jak chleb..."


Aktualności

  13 kwietnia 2011 DZIEŃ OTWARTY
 

W dniu 13 kwietnia 2011 roku mieliśmy zaszczyt gościć kilkadziesiąt osób na zorganizowanym przez nas dniu otwartym. Każdy z gości miał możliwość nie tylko zobaczenia jak wygląda codzienna praca terapeutyczna ale również mógł zakupić na kiermaszu wyroby wykonane przez osoby niepełnosprawne, które uczestniczą w zajęciach rehabilitacyjnych.

Ktoś mógłby zapytać dlaczego placówka taka jak nasza, która od ponad 15 lat prowadzi swoja działalność i jest rozpoznawalna i znana lokalnym trenie organizuje dzień otwarty?

Powodów jest kilka: chcieliśmy zachęcić i zapoznać inne osoby niepełnosprawne z trenu powiatu do korzystania z proponowanej przez Fundację im. Brata Alberta Warsztat Terapii Zajęciowej w Chrzanowie rehabilitacji, która jest rehabilitacja bezpłatną dającą możliwość osobą, które ukończyły szkołę dalszej rehabilitacji zawodowej i społecznej. Wszystkie osoby niepełnosprawne Serdecznie Zapraszamy do naszego ośrodka przy ulicy Sokoła 8 w Chrzanowie. Dzień otwarty stał się również okazją do podziękowania wszystkim tym osobą, które wspierają działalność naszej placówki: Starostwu Powiatowemu w Chrzanowie, włodarzą miasta, Parafii pod wezwaniem Św. Mikołaja w Chrzanowie na której prowadzimy swoją działalność ale w szczególności naszym darczyńcą, którzy mogli zobaczyć w tym dniu jak ich Dar Serca przekuwa się w działanie. Zachęcenie innych osób i instytucji do wspierania naszej działalności. To dzięki naszym darczyńcą nasi podopieczni mogą uczestniczyć w różnego rodzaju projektach, wycieczkach, korzystać a hipoterapii, zajęć rehabilitacyjnych Na basenie i wielu innych. Za to wszystko naszym dobroczyńcą dziękujemy .

Dzień otwarty to wspaniała okazja do wymiany doświadczeń z innymi osobami, tego w jaki sposób nasza codzienna praca jest odbierana społecznie. Pozytywny wydźwięk społeczny i szacunek dla naszych podopiecznych i naszej pracy z jakim spotkaliśmy się  w tym dniu daje nam siłę i motywację do dalszej pracy.

Wesprzyj nas, nasze konto: BANK BPH/O CHRZANÓW
NR. KONTA: 18 1060 0076 0000 3300 0024 5548

Dla osób z zagranicy chcących nas wesprzeć
SWIFT: BPHKPLPK
IBAN: PL 18 1060 0076 0000 3300 0024 5548

Podaruj nam 1%

  Fundacja im. Brata Alberta
  1% KRS 0000028246<<< Powrót