Warsztaty Terapii Zajęciowej

Fundacja im. Brata Alberta

Warsztat Terapii Zajęciowej
w Chrzanowie                 "Być dobrym jak chleb..."


Aktualności

10.12.2012 - Spotkanie Wigilijne Warsztatu Terapii Zajęciowej i Świetlicy Terapeutycznej W Chrzanowie Fundacji im. Brata Alberta

W atmosferze wspólnego kolędowania upłynęło wspólne spotkanie wigilijne Warsztatu Terapii Zajęciowej i Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie Fundacji im. Brata Alberta.Zaproszonych gości przywitał Prezes Fundacji im. Brata Alberta Ksiądz Tadeusz Isakowicz-ZaleskiŻyczenia na nadchodzący rok dla Fundacji im. Brata Alberta w imieniu władz samorządowych miasta złożył Burmistrz Miasta Chrzanowa Ryszard Kosowski.Spożywanie pokarmów wigilijnych rozpoczęliśmy od jasełek przygotowanych przez podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w ChrzanowieByły wzajemne życzenia, łamanie się opłatkiem.Dziękujemy rodzicom, podopiecznym, władzą samorządowym, wszystkim instytucjom, darczyńcom, ludziom dobrej woli, za pomoc i wsparcie dla Fundacji im. Brata Alberta..

Pracownikom Warsztatu Terapii Zajęciowej i Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie składamy serdeczne podziękowania z trud włożony w przygotowanie spotkania wigilijnego.

<<< Powrót