Warsztaty Terapii 

Zajęciowej

Fundacja im. Brata Alberta

Warsztat Terapii Zajęciowej
w Chrzanowie                 "Być dobrym jak chleb..."


Aktualności

19.07.2014 - DNI PATRONA FUNDACJI BRATA ALBERTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ I ŚWIETLICY TERAPEUTYCZNEJ W CHRZANOWIE
 
10.06.2014 roku odbyły się kolejne Dni Patrona Fundacji im. Brata Alberta. Uroczystości rozpoczęła uroczysta msza święta w kościele Św. Mikołaja w Chrzanowie, prowadzona przez proboszcza parafii księdza Romana Sławieńskiego i prezesa fundacji księdza Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego.

Dalsza część uroczystości odbywała się na terenie ogrodu Warsztatu Terapii Zajęciowej i Świetlicy Terapeutycznej . W tak piękny i upalny dzień przybyło do nas wielu wspaniałych gości. Dzięki temu mogliśmy im podziękować za pomoc i wsparcie fundacji. Został wręczony "Medal wdzięczności Zarządu Krajowego Fundacji im. Brata Alberta" - "Dobroczyńcom za serce i miłość" panu Antoniemu Dobrowolskiemu z MOKSiR w Chrzanowie.Ksiądz Tadeusz Isakowicz- Zaleski ogłosił wyniki konkursu Fundacji Brata Alberta "Św. Jan Pawła II i Św. Brat Albert" , trzecie miejsce zajęła Dominika Dziedzic ze Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie.Podziękowaniom nie było końca.dziękowaliśmy Dyrektor PCPR Pani Jolancie Szynowskiej, Wiceburmistrzowi Panu Robertowi Maciaszek, Księdzu Tadeuszowi Isakowiczowi-Zaleskiemu Prezesowi Zarządu Krajowego Fundacji im. Brata Alberta, Ks. Romanowi Sławeńskiemu proboszczowi parafii Św. Mikołaja w Chrzanowie i wielu innym...Po części oficjalnej podziwialiśmy występy podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chrzanowie, przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola nr 5, Samorządowego Przedszkola nr 8 w Chrzanowie i występ ucznia ze SOSW Chrzanów

Po występach wszyscy mogli skosztować ziemniaków po "cabańsku" , pieczonych kiełbasek i innych pyszności przygotowanych przez pracowników WTZ. Wspaniała atmosfera i pogoda dopisała do końca imprezy ? . ZAPRASZAMY ZA ROK!

<<< Powrót